Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Біль, який тобі заподіяли, повернеться назад

Велика кількість людей вірить у карму, у закон бумеранга та інші подібні речі. Проте все це є одним і тим самим явищем – енергією, яку ми вкладаємо у Всесвіт. 

Якщо людина зробила вам боляче – це обов’язково повернеться у її життя. Й найцікавіше те, що станеться це у найнесподіваніший момент. Свого часу ви теж не очікували зради від найближчої людини. Всесвіт відплатить їм тою ж монетою.

Звичайно, у моменти смутку вам хочеться помститися, змусити кривдників відчути весь ваш біль, проте не варто занурюватися у цю тему. Краще сконцентруйтеся на собі, сфокусуйтеся на тому, що ця ситуація підштовхнула вас до відкриття нових граней вашого характеру та особистісного розвитку.

Розплата обов’язково прийде у життя ваших кривдників і поки вона буде ламати всі їх плани та сподівання, ви поступово будете відроджуватися та рости, ніби фенікс, відроджуватися з попелу. 

Все, що ми вкладаємо у Всесвіт перетворюється на енергію, з якою нам доводиться взаємодіяти у майбутньому. Якщо ви вкладаєте негатив, то не варто дивуватися, коли він повернеться у ваше життя. Так працює доля і її закони непохитні. В будь-якому випадку, кожен з нас отримає те, що віддав й цього не змінити.

Саме тому, важливо слідкувати за власними вчинками та словами, адже лише це може повпливати на ваше майбутнє. 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Біль, який тобі заподіяли, повернеться назад

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: