Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

7 ознак того, що ти уникаєш кохання і стосунків (навіть несвідомо)

Період розставання, часом, накладає свій відбиток на наші майбутні стосунки і сприйняття любові в цілому. Ми збираємо себе по шматочках, немов мозаїку, і закриваємося від тих, кого потенційно можемо полюбити.

Є ті, хто об’єктивно розуміє, що їх дії вказують на всілякі спроби уникнути прихильностей до кого-небудь. А є ті, хто просто не розуміє, чому ж не клеїться знову і знову.

Ми зібрали 7 ознак того, що ти уникаєш кохання і стосунків.

  1. Ти постійно прагнеш до незалежності

Залежність у відносинах це, звичайно, зовсім не добре, але будуючи з себе максимально незалежну людину ти ніколи не отримаєш якісні і нормальні стосунки. Наприклад, якщо ти раптом захворієш і замість того, щоб попросити свого хлопця подбати про тебе, будеш замовляти доставку ліків з аптеки – задумайся про те, чи не хочеш ти просто уникнути прив’язаності?

  1. Ти присвячуєш себе всьому, крім стосунків

Звичайно, хобі, робота, друзі, родина і захоплення – це дуже здорово. Але хіба ти ніколи не замислювалася про те, що проводячи зі своїм чоловіком всього один вечір на тиждень, ти ризикуєш так і не побудувати з ним жодних стосунків? Складно бути з тим, хто віддасть перевагу тобі похід в спортзал 5 разів на тиждень, роботу, друзів і ще тисячу “дуже термінових і важливих справ”, а тобі виділить всього пару годин в тиждень. Та й навіщо взагалі?

  1. Ти не проявляєш емоцій

Любов неможлива, якщо немає емоційної близькості і мінімальної уразливості, тому кращий спосіб уникнути розвитку відносин – це уникати емоцій взагалі. Поки ти не впустиш людину в своє життя, ти будеш в числі тих, хто уникає любові.

  1. Ти часто мовчиш на побаченнях

Але не тому, що знайшла того, з ким приємно помовчати, а тому, що просто не хочеш нічого про себе розповідати. Класичний спосіб уникнути прихильності і відносин в принципі, але чи вистачить тебе надовго?

  1. Ти вигадуєш мільйон причин, щоб не йти на побачення (навіть з хлопцем мрії)

Не важливо що сталося: пологи сусідської кішки; температура +22, а не обіцяні синоптиками +23 за вікном; вихід нового альбому Тейлор Свіфт – якщо всі ці абсурдні речі змушують тебе скасувати побачення, то, швидше за все, ти просто біжиш від почуттів. І трохи змахуєш на божевільну, зізнатися чесно.

  1. Тобі часто буває забагато твого партнера

Одна справа, якщо він не злазить з тебе і просить ходити з ним за руку 24/7 – тут ясно. Але якщо ви бачитеся двічі на місяць вже кілька місяців поспіль, то цей графік варто змінити (якщо ти, звичайно, не боїшся закохатися).

  1. Ти не знаєш, чого хочеш

Якщо на всі питання хлопця ти відповідаєш “напевно”, “може бути” і тому подібне – швидше за все, ти не знаєш, чого хочеш, а тому і біжиш від близькості. Ну а хлопець біжить за тобою. І в цих біганках не переможе ніхто.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
7 ознак того, що ти уникаєш кохання і стосунків (навіть несвідомо)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: