Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

7 якостей, які тобі варто в собі розвивати

На жінок завжди тисне суспільство, зокрема, такими заголовками, як в цій статті. Для того, щоб розвіяти міф про те, що це чергова інструкція до життя попереджаємо: нижче описані лише ті якості, оволодіти якими нікому б не завадило.

Ми не будемо розповідати тобі про поставу, правильне вимовляння букв в слові “що” і використання меншої кількості фотошопа, але нагадаємо про те, без чого зараз доводиться дуже складно.

  1. Скромність. Як і раніше прикрашає людину. Думати, що навколо тебе крутиться земну кулю і ти взагалі краще за всіх на світі (включаючи список Форбс і всі, хто коли-небудь брав участь в конкурсі Міс світу) – не круто. Взагалі. Можеш брати приклад з Меган Маркл – герцогиня носить мас-маркет і поводиться дуже гідно.
  2. Доброта. Якщо ти не помітила, доброта зараз в тренді. Тільки ось благодійність на публіку і коменти під фотками – не зовсім про доброту. Просто постарайся регулювати рівень стервозности і, як то кажуть, люди до тебе потягнуться.
  3. Чесність. Найважливіший фактор, який, в першу чергу, важливий для самої тебе ж. А в другу – для оточуючих, адже чесного діалогу не вистачає багатьом.
  4. Уміння говорити «ні». Те, що могло б врятувати не одну погану історію від сумної розв’язки. Якщо ти навчишся говорити “ні” – в тебе з’явиться стрижень.
  5. Відповідальність. Не варто мітити на позицію глави Нацбанку або нести відповідальність за життя багатьох людей, але вчитися відповідальності “для себе” – дуже важливо!
  6. Цілеспрямованість. Для того, щоб швидше і якісніше домагатися поставлених цілей необхідно бути цілеспрямованою.
  7. Самодостатність. Те, без чого складно уявити дорослого і розумної людини. Якщо ти не відчуваєш себе повноцінною – це потрібно виправляти.

Якщо ти будеш приділяти увагу цим якостям, то зможеш змінити життя і взяти курс на якісні зміни.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
7 якостей, які тобі варто в собі розвивати

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: