Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

10 життєвих принципів привабливих жінок

Чи помічали ви, що об’єктом уваги й симпатії зі сторони чоловіків часто стають жінки, які зовсім не відповідають ідеалам краси? Так, вони симпатичні й доглянуті, але навколо є більш вродливі дами, у яких шанувальників значно менше. У чому ж тоді полягає привабливість жінки?

  1. Вона любить себе

Не дарма говорять, що якщо ти сама себе не полюбиш, то ніхто тебе не полюбить. Такі жінки усвідомлюються свої недоліки і приймають свою недосконалість. Саме це є запорукою успіху серед чоловіків, які відчувають жіночу впевненість в собі.

  1. Вона любить людей

Якщо жінка любить навколишній світ, випромінює світло та доброту, то й натомість отримує увагу, турботу й хороше ставлення. Ефект бумерангу діє й на чоловіків. 

  1. Вона завжди захоплена

Чоловікам подобаються жінки, які горять своїми хобі, роботою чи іншими захопленнями. Вони не лише надихають й мотивують своєю життєвою енергією, але й зазвичай є цікавими співрозмовниками, з якими не буває сумно. 

  1. Вона знає собі ціну

Жінка зачаровує чоловіків, коли шанобливо ставиться в першу чергу сама до себе. Адже тоді вона випромінює впевненість в собі та гідність, які оточуючі завжди цінують. Головне, щоб високо піднята голова не була задертою вгору.

  1. Вона здорова

Чоловіки звертають увагу на тих обраниць, які ведуть активний спосіб життя, випромінюють енергію та силу. Поруч з такою жінкою будні наповнюються іншими фарбами. 

  1. Вона життєрадісна

Своїм ставленням до життя, оптимістичним настроєм і позитивом жінка приваблює чоловіків, які ведуться на легкість, радість та джерело світла. У жорстокому світі завжди не вистачає промінчика добра.

  1. Вона любить доглядати за собою

Жінка не може залишатися осторонь чоловічої уваги, якщо вона регулярно доглядає за собою. Це включає походи в салони краси та щоденні процедури в домашніх умовах. Зазвичай спорт, фізична активність та здорове харчування сприяють вдосконаленню тіла, що неодмінно сподобається протилежній статі. 

  1. Вона балує себе

Така жінка вміє приймати подарунки і при цьому не відчуває себе ніяково. Вона знає собі ціну, тому ніколи не відмовляється від дрібниць, які роблять її щасливою. Чоловік точно зверне увагу на даму, яка нічого не шкодує для себе і намагається жити так, щоб отримувати задоволення. 

  1. Вона самодостатня

Такі жінки зажди знайдуть чим зайнятися і для цього їм не обов’язково змушувати партнера бути поруч. Вони цінують особистий простір, приділяють час своїм друзям та захопленням. Контроль та обмеження – не для них.

  1. Вона не до кінця розкривається

Чоловіки ведуться на тих жінок, які вміють завжди залишати за собою нотку загадковості. Вони ніколи не розкривають усі карти і до останнього тримають інтригу. Представників сильної статі приваблюють головоломки. Таким дамам вдається постійно бути цікавими і бажаними.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
10 життєвих принципів привабливих жінок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: