Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чоловік піде від вас, якщо ви говорите цю фразу…

Існують фрази, що говорять про людину, що вимовляє їх, якщо не відразу все, то дуже багато…

Почувши деякі з цих фраз, варто кардинально переглянути свої стосунки з тими, з чиїх вуст вони звучать. Одне з таких висловлювань, яке, будучи вжитим жінкою, ставить під питання доцільність подальших стосунків із нею, звучить так:

“Я така, яка є”

Ні, звичайно, кожна людина має повне право відстоювати свою унікальність і неповторність. Нічого поганого в цьому немає — проблема в тому, що за фразою «Я така, яка є» багато жінок звикли ховати свої недоліки замість того, щоб їх виправляти.

І не ховати навіть, а скоріше виправдовувати, відстоювати за собою право їх мати. Цим особливо часто грішать феміністки, які, прикриваючись таким девізом, можуть пропагувати будь-що: волохаті пахви, жирові складки, відсутність елементарних знань чи споживче ставлення до чоловіків.

Піддаючись критиці (у більшості випадків абсолютно заслуженій), такі жінки не можуть знайти здорових аргументів на захист своєї позиції, і в хід йде останній аргумент: «Я така, яка є».

Як правило, насправді це означає “Я ніяка”. Тому що у справжньої людини завжди знайдуться чіткіші епітети для того, щоб описати себе.

Про жодну жінку, від якої я чув цю фразу, нічого доброго сказати не можу. Крім того, що одна з них була дуже красивою — але випивала, як кінь (у результаті від краси тієї мало що залишилося) і була закінченим стервом.

Ще одна любителька цього виразу довела свого чоловіка (…того самого) до перетворення на закінчене бидло, яким була і сама. Також цю хрень часто можна бачити як статус у соціальних мережах. Судячи з заповнення сторінок, на яких вона з’являється, їх власниці недалеко пішли від згаданих. 

P.S. Ця думка не є спробою образити всіх жінок, які захищають свою індивідуальність. Це лише порада утриматися від фрази-паразита, яка куди більш властива натурам недалеким та індивідуальності якраз позбавленим.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чоловік піде від вас, якщо ви говорите цю фразу…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: