Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

10 ознак, що він не збирається з тобою одружуватися

Десь глибоко в душі кожна дівчинка мріє про весілля у гарній білій сукні з великою кількістю гостей.

Насправді для жінок шлюб набагато важливіший, ніж для чоловіків. Якщо останні можуть спокійно жити без штампа у паспорті, то жінкам все ж хочеться його мати.

Ось ознаки, які вкажуть вам на те, що чоловік не збирається з вами одружуватися. Можливо, не варто витрачати на нього свій час?

 
1. Він ухиляється від ваших запитань

Якщо під час розмов про майбутнє ваш чоловік мовчить, або ж взагалі намагається уникати цих тем, швидше за все, він просто не бачить вас разом. З часом це може змінитися, або ж ні… Ці розмови все одно нічого не змінять. 

2. Він не хоче з’їжджатися

Зазвичай, чоловіки не хочуть жити разом, коли вони не готові переходити на новий етап стосунків. Йому зручно зустрічатися з вами раз на тиждень та розкидати шкарпетки там, де заманеться. Це говорить про те, що про шлюб та сім’ю він навіть не думає.

3. Він каже, що у вас і так все добре

Таким чином чоловік наголошує на тому, що на цей час його влаштовує абсолютно все й міняти він нічого не збирається. Як ви вже зрозуміли, про сім’ю та шлюб й мови бути не може. 

4. Він каже, що не поспішає заводити дітей

Є чоловіки, які взагалі не хочуть дітей, але їх доволі мало. Здебільшого, чоловіки хочуть стати батьками, але якщо ваш коханий говорить, що він ще не готовий, це означає, що він не готовий будувати родину та брати з вами шлюб.

5. У вас немає загального бюджету, і ви не знаєте, як він розпоряджається своїми грошима

Звичайно, ви не повинні звітувати один перед одним, але коли пара готова перейти на новий етап стосунків, вони мають обговорювати формування свого бюджету. Коли люди думають про спільне майбутнє, вони мають обговорювати й фінансові питання. 

6. Він не робить великих спільних покупок

Якщо чоловік відмовляється вкладати гроші в грандіозні спільні покупки, це вказує на те, що він боїться брати на себе відповідальність. Швидше за все, він не вважає ваші стосунки занадто міцними та надійними. 

7. Йому не подобається, що його друзі одружуються

Якщо вашого чоловіка дратують та засмучують новини про те, що одружуються його друзі, вам варто розуміти, що коробка з каблучкою вам точно не світить. Ці чоловіки люблять свободу, а одруження здається їм страшним сном.

8. Він тримає вас поруч, але не ставить в пріоритет

Так, ви можете жити разом та проводити багато часу в компанії один одного. Проте якщо для нього ви не на першому місці, то й одружуватися з вами він не поспішатиме. 

9. Він не робить пропозицію

Ви разом вже декілька років і будь-яке побачення в ресторані видається вам чудовою нагодою зробити пропозицію, проте цього не стається? Швидше за все й не станеться. Закохані чоловіки, які готові будувати родину не будуть так довго тягнути.

10. Ви заручені, але він ніяк не визначиться з датою

Є пари, які роками живуть у статусі “заручені”. Здебільшого, в такому випадку чоловік ще просто не готовий до шлюбу, або ж взагалі передумав одружуватися. 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
10 ознак, що він не збирається з тобою одружуватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: