Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

6 дивовижних фактів про користь поцілунків

Здавалося б, як поцілунки можуть впливати на наше фізичне і психологічне здоров’я? Але фахівці стверджують – можуть, а ефективність підтверджується багатьма парами. Так з якими ж проблемами можуть допомогти впоратися прості поцілунки з коханою людиною? Про це ми і поговоримо.

Кровообіг налагоджується

Під час поцілунку наше серце починає працювати як мінімум в два рази активніше, що змушує кров швидше бігти по судинах,  не застоюючись. Звичайно, для помітного ефекту потрібно цілуватися кілька разів в день мінімум, а така можливість, на жаль, є не у всіх. Крім того, що кров не застоюється, тиск приходить в норму вже після півроку активної практики.

Зменшується біль

Про те, що поцілунки допомагають боротися з хворобливими відчуттями, ми чули багато разів. Так, головний і зубний біль проходять значно швидше після довгих поцілунків. Справа в тому, що під час поцілунку виділяється ендорфін, який служить натуральним анестетиком, тим самим полегшуючи стан.

Ми стаємо щасливішими

Так-так, це також підтверджують закохані пари. Окситоцин, які виділяється під час поцілунку, допомагає ефективніше боротися зі стресом, ми відчуваємо себе більш захищеними і напруга потихеньку нас покидає. Так що спробуйте цей спосіб, якщо відчуваєте, що настрій просто жахливий.

Ви розумієте, що за людина перед вами

Ось це дійсно цікаво. Як з’ясували психологи, при першому поцілунку можна зрозуміти, наскільки вам підходить дана людина в якості партнера. Спробуйте відключити раціональну частину свідомості і прислухайтеся до своїх відчуттів. Що ви відчуваєте в цей момент? Як правило, якщо ви відчуваєте дискомфорт, варто задуматися, а чи дійсно ви хочете будувати відносини з цією людиною.

Підвищується імунітет

Під час обміну слиною з партнером, ми отримуємо чужі бактерії, що неймовірно корисно для «тренування» своєї імунної системи. Організм отримує сигнал про попадання сторонніх бактерій і запускає всі необхідні процеси для боротьби з бактеріями, які потрапили ззовні. Такі регулярні струси для імунітету дозволяють підвищити опірність організму.

Гормональний фон поступово відновлюється

Особливо корисні поцілунки для вагітних жінок, чий гормональний фон буває вкрай нестійкий. Щоб трохи налагодити баланс, як можна більше часу приділяйте ніжностям зі своїм партнером. Психоемоційний стан чарівним чином поступово приходить в норму, а як ми вже знаємо, поцілунки можуть впливати і на настрій.

Джерело

 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
6 дивовижних фактів про користь поцілунків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: