Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Корисно

Як закохати в себе будь-якого чоловіка: покрокова інструкція

Як ЗАКОХАТИ в себе абсолютно будь-якого чоловіка? Ті психологічні прийоми, які будуть описані сьогодні, підійдуть і чоловікам, які бажають закохати в себе даму свого серця. Це прийоми нейролінгвістичного програмування.

Як закохати в себе будь-яку людину

Як маніпулювати іншою людиною? На початковому етапі будь-яких стосунків всі так чи інакше використовують маніпуляції. Ви ж не розкриваєте душу навстіж перед першим зустрічним? Тут можливий ризик ігнорування та певної втрати інтересу з боку партнера. І неважливо: йдеться про чоловіка чи про жінку.

У романтичних стосунках завжди цікаво завойовувати, досягти недоступного. Тому:

Під час зустрічі стимулюйте свого молодого чоловіка якомога більше говорити про себе, коханого.

80% вашого діалогу має бути присвячено його персоні. Виявіть щиру зацікавленість. Розпитуйте його про дитячі роки, успіхи, події. При цьому будьте щедрими на похвалу. Хваліть його невтомно. Запитуйте з приводу поради чи рекомендації. Покажіть, що для вас дуже важлива його думка. “Ти такий молодець!” “Ти такий розумний!”

Не допускайте секс у першу зустріч.

Намагайтеся віддалити цю подію. Не варто подавати себе як доступну дівчину.

Під час зустрічі можна розширювати свої зіниці.

Це відбувається при збудженні статевих органів. Для цього достатньо уявити інтим, секс, загалом, відверту картинку. А коли тіло сексуально збуджене, зіниці розширюються, і ви транслюєте чоловікові спеціальні запахи тіла. На ці сигнали він як самець реагує підсвідомо.

Важливою маніпулятивною складовою є демонстрація власної затребуваності.

“Я потрібна і іншим хлопцям теж”. Непогано, якщо вам ще хтось дзвонитиме, посилатиме повідомлення, даруватиме букети. Фотографуйтеся з іншими людьми. Але не переборщіть: “Це лише колега по роботі. І більше нічого.”. Не давайте привід до себе причепитися і здатися «поганою дівчинкою».

Продемонструйте свою деяку непідвладність контролю.

Так, вас важко контролювати! Вас не так просто утримати. Наприклад, ви зриваєте зустрічі (але з поважних причин). “Я не прийшла на побачення, тому що в мене зламалася машина”. Вам телефонують – ви не відповідаєте або відповідаєте тільки втретє. Ви не відповідаєте на повідомлення. У цьому є бажання подражнити. «Крок назустріч – крок назад». Це стосується й моментів близькості: поцілувала та зробила крок назад.

Важливий момент: адреналінова зустріч.

Суть її полягає в тому, що ви, наприклад, заходите до кафе, пригощаєтеся, а потім тікаєте, не сплативши рахунок. Або крадете десь дрібничку і знову тікаєте. Сюди можна зарахувати і катання на атракціонах. Це називається адреналіновою зустріччю, коли ваші серця часто б’ються в унісон.

Перегляньте знову фільми «9 ½ тижнів», «Ромео і Джульєтта» і візьміть на озброєння моменти, про які ми зараз говоримо. Це класика жанру, лише жінки забули про це.

Ще один важливий момент: особисто вас у стосунках має бути недостатньо, мало.

Ви у дефіциті. Розлучаючись, ви залишаєте свого партнера трохи «голодним». Не пересиджуйте, не насичуйте чоловіка надмірно. Але й не грайте у ханжу: зараз дуже популярні у стосунках інтимні фото. Це заводить та тримає в тонусі.

“Мій батько (друг, дядько) дуже не схвалює наші стосунки”.

Інакше, кажучи, якась значуща для вас людина проти, щоб ви були разом.

Фінансова маніпулятивна складова.

Ви далеко не бідна дівчина. Якщо насправді це не так – вдавайте. Секрет у тому, що всі люди ласі на гроші. І цей момент (треба визнати) може додати вам привабливості. А коли обман розкриється – буде пізно (як говорила героїня у відомому фільмі).

Попросіть його розповісти найяскравішу еротичну пригоду, сексуальний досвід, що запам’ятався.

У момент розповіді можна покласти йому руку на плече (коліно) і зробити легке погладжування. Так створюється психологічний якір. І наступного разу, при вашому погладжуванні, у нього спливатиме приємний асоціативний ряд із сексуальними інтонаціями.

Важливо! Питання “Як закохати?” досить індивідуальний. Тут є певні обмеження та страхи партнера, з якими ви можете зіткнутися.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як закохати в себе будь-якого чоловіка: покрокова інструкція

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: